Lajme

Shkupjanja duke shëtitur me biçikletë, sulmohet dhe tentohet të përdhunohet


Publikuar më:


shkupjanja

Dje është sulmuar nga një person i panjohur një femër 32 vjeçare nga Shkupi, ndërsa po udhëtonte me biçikletë përgjatë rrugës për në fshatin Radushë.

Siç njoftoi sot Ministria e Brendshme, L.T (32) u prit nga hajduti që e shtyu atë në tokë dhe filloi ta godet me grushta në kokë, transmeton TetovaSot.

Ai u përpoq për të zhveshur, por pasi nuk ka arriti në qëllimin e tij ia mori telefonin celular dhe iku.

Policia po merr masa për të gjetur kryerësin dhe për sqarimin e plotë të rastit./TetovaSot

Comments
To Top