Lajme

Shiheni se si lëviz i gjithë marketi nga tërmeti në Hasabeng të Shkupit (Video)


Publikuar më:


Lexuesit kanë dërguar video ku shihen dy marketet duke u dridhur nga tërmeti dhe të gjitha gjësendet nëpër rafte bien posht. Kjo shkakton panik në market.

Përndryshe, në Shkup sot kanë ndodhur 3 tërmete. Një në mëngjes në ora 7, një rreth orës 15 e 10 minuta i fortë prej 5.3 shkallëve të Rihterit dhe një në ora 16 e 47 minuta i fortë prej 2.1 shkallëve të Rihterit.

Comments
To Top