Ferizaj

Shi dhe erëra të forta në Ferizaj, rrëzon drunj dhe shtylla elektrike (Foto)


Publikuar më:


Në orët e pasdites   Ferizaj u përfshi nga një mot i lig i përcjell me rrebesh shiu dhe erëra të forta.

Për pasojë  nga erërat e forta u rrëzuan drunj në shumë rrugë të qytetit. Por erërave nuk mundi tu rezistoj as shtylla elektrike e cila bllokoi edhe komunikacionin.

To Top