Sport

Shënohet goli i tretë në ndeshjen Chelsea – Stoke City (VIDEO)


Publikuar më:


2-1 Willian Goal HD – Chelsea 2-1 Stoke City… by Amo_Futbol_Vivo
Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top