Lajme

Shefqet Krasniqi “e merr” malin (Foto)


Publikuar më:


312

Ish imami i xhamisë së madhe në Prishtinë, Hoxhë Shefqet Krasniqi duket se po i shijon ditët dhe motin e nxehtë që po mbretëron këto ditë duke bërë ecje në parkun nacional të Gërmisë në Prishtinë.

Ai gjatë kësaj jave është parë në shoqërinë dy shokëve të tij duke ecur në parkun e Gërmisë.

127 214 312

 

Comments
To Top