Sport

Shaqiri: Kjo që më ndodhi një herë në stërvitjet e Interit, ishte e pabesueshme


Publikuar më:


Përpos kritikave të mëdha për infrastrukturën e klubit, Shaqiri ka treguar edhe një fakt të pabesueshëm që i ka ndodhur gjatë një seance stërvitore.

“Një herë gjatë stërvitjes më është dashur të ekzekutoj 200 goditje këndi nga e majta dhe në të djathtë. S’më kishte ndodhur më parë një gjë e tillë”, deklaroi Shaqiri, përcjellë “lajmi.net”.

Për të lexuar më gjerësisht deklaratat e kosovarit për klubin zikaltër, mund të klikoni këtu. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top