Lajme

Shahe Franca nga spitali shkon për të votuar kandidatin e preferuar


Publikuar më:


Franca ka insistuar që të shkoj në qendër për të votuar kandidatin e PDK-së, Ramiz Lladrovcin.

Të paktën, kështu thuhet në një postim në një faqe të facebookit ‘Familja Rexha’.

Postimi i plotë:

Shahe Francen,nenen e Pajtim Francës,nga Tersteniku e sjellin ekipi mjeksor dhe familja per te votuar.Ajo ka kerkuar dhe ka thenë:Edhe pse ne shtrat ,dua t’i bejë nder familjës ,Lladrovci me voten time!Urime nënë fitorja e Ramiz Lladrovcit,familjes ,Drenicës dhe tërë Kosovës!

.

Comments
To Top