Sport

Sanchez e “shëtit” mbrojtjen e West Hamit dhe shënon (VIDEO)


Publikuar më:


Alexis Sánchez Goal HD – West Ham United 0-2… by nammakudla
Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top