Lajme

Sabit Geci: Ja se si e kidnapuan Gecët – Gani Kocin? (Video)


Publikuar më:


a-13-650x358

Në vazhdën e rrëfimit për zhvillimet brenda UÇK-së gjatë luftës, ish-luftëtari Sabit Geci ka bërë të ditur edhe një detaj që flet për veprimet që ai i quan të sëmura të Gani Gecit.

Ai thotë se ky i fundit e kishte kidnapuar Gani Kocin, ish-deputet, tash zyrtarë i lartë në Partinë Demokratike të Kosovës.

Sabit Geci tha se Gani Geci është një njeri i sëmurë psiqikisht dhe ka nevojë për trajtim mjekësor, transmeton Telegrafi.

Ai ka folur edhe për kidnapimin nga Gani Kocit, duke thënë se ky i fundit nuk ka guxuar as të tregojë që është kidnapuar.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=saBx-Zh_ukg?feature=oembed]

 

Comments
To Top