Lajme

Rrihen kosovarët në Tiranë për motive të dobëta


Publikuar më:


Dy persona nga Kosova, M.E dhe R.H, vjeç 42 e 33 e kanë goditur me grusht shtetasin tjetër kosovar V.H, 24-vjeç.

E gjithë ngjarja ka ndodhur të shtunën në rrethin e Tiranës në Shqipëri.

Policia e Shtetit ka njoftuar se sulmi dyshohet se ka ndodhur tek një hotel për motive të dobëta.

Autoritetet janë duke punuar për kapjen e autorëve.

Comments
To Top