Lajme

Rrëmbehet vajza derisa po vallëzonte në dasmë(Video)


Publikuar më:


Bëni kujdes vajza kudo që ndodheni.

Edhe në mes të një salle të mbipopulluar dasmash mund t’ju rrëmbejnë.Ja se si e rrëmbejnë këtë vajzë teksa kërcen me djalin në këtë dasmë.

Duket e çuditshme dhe nuk dihet ende nëse është e vërtetë por përhapja e saj në rrjetet sociale po çudit përdoruesit dhe jo vetëm.

 

 

To Top