Lajme

Rrëfejnë dëshmitarët: Dy persona ikën nga BKT-ja


Publikuar më:


Lidhur me plaçkitjen e BKT-së në lagjen “Dardania” kanë folur dëshmitarët që ishin në vendin e ngjarjes.

Ata kanë thënë për Indeksonline se dy persona janë parë duke ikur nga dega e bankës, deri sa policia nuk është vonuar dhe është gjendur aty brenda tre minutave.

Stafi i bankës është ende duke qëndruar jashtë, ndërsa policia ka liruar rrugën duke hequr edhe shiritat .

Comments
To Top