Lajme

Rrahen polici dhe qytetari në Tetovë (Video)


Publikuar më:


Tetova-me-polici-780x439

Një turmë njerëz para qendrës tregtare Saranda së bashku me policinë kanë ngritur panik dhe kanë bllokuar trafikun në rrugën e ”Ilindenit” në Tetovë, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Tv Koha ka nxjerrë video ku shihet turma dhe policia duke diskutuar. Në momentet në vazhdim do të ju përditësojmë me informacione për këtë ngjarje.

(E përditësuar)

Sipas informacioneve të para nga terreni ka ndodhur një rrahje mes një polici dhe një personi me veturë Golf 3.
Shkaku ka qenë bllokatori i vënduar në veturën e tij dhe i është afruar polici i cili pasi janë fjalosur verbalish ka pasur edhe sulm fizik nga të dyja anët.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=K8CmWTXdhRU?feature=oembed]
Comments
To Top