Sport

Ronaldos ia ”vjedhin” Topin e Artë (FOTO)


Publikuar më:


Portugezi fitoi për të katërtën herë Topin e Artë.

Por, ai do ti “vidhet” pasi Reali të vizitoi Napolin për ndeshjen e Ligës së Kampionëve.

Në rrjetet sociale po bëhen shaka të ndryshme, dhe njëra nga këto ka të bëjë me “vjedhjen” e Topit të Artë të Cristiano Ronaldos.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top