Sport

Ronaldon e “tradhtoi” e dashura në ditën që e fitoi Topin e Artë (FOTO)


Publikuar më:


E njëkohësisht ka goditur edhe në jetën private pasi që së fundi është parë në krahët e të dashurës Georgina Rodriguezit.

Kjo e fundit është parë sot në dyqanet e kompanisë së mirënjohur të veshmbathjeve italiane Gucci, transmeton Telegrafi.

Georgina është shoqëruar prej ish-kolegut Victor Hugo Perez Romero, i cili është menaxher i një prej pikave të shitjes së Guccit.

Ndërkohë, Ronaldo aktualisht gjendet në Tokio të Japonisë, ku po përgatitet me Real Madridin për kampionatin botëror për klube.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top