Sport

Ronaldo vjen me deklaratë të madhe


Publikuar më:


Kështu thotë edhe ylli i Real Madridit, që cek sukseset me klubin dhe ekipin kombëtar, sukseset individuale dhe ato kolektive.

“Ka qenë një vit ëndrrash, si në Real Madrid ashtu edhe në ekipin kombëtar. Një vit i paharrueshëm në nivel individual ashtu edhe kolektiv”, ka deklaruar Ronaldo për ‘Real Madrid TV’, përcjell lajmi.net.

“Jam shumë i lumtur. Shpresoj që edhe viti 2017 të jetë i njëjtë me shumë tituj dhe gëzime”./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top