Sport

Ronaldo-Barcelona, lajm i pabesueshëm nga Portugalia (FOTO)


Publikuar më:


Por, po të mos vepronte më shpejtë klubi madrilien për ta transferuar në “Santiago Bernabeu”, ai tashmë mund të ishte duke luajtur për një skuadër krejt tjetër.

Bëhet fjalë për Barcelonën, që ishte po ashtu mundësi reale për portugezin, përcjellë “lajmi.net”.

Mediat portugeze shkruajnë që Reali ishte më konkret dhe dëshira e Ronaldos për të kaluar te “Los Blancos” ishte në fund vendimtare.

Paramendoni dyshen e sulmit Cristiano Ronaldo-Lionel Messi. E paimagjinueshme. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top