Sport

Ronaldo apo Messi, përgjigja e legjendës së Realit do t’i shokojë tifozët (Video)


Publikuar më:


messi-ronaldo

Legjenda e Real Madrid, Raul Gonzalez, në një intervistë për një televizion amerikan ka treguar se kush është më i miri në mes të Messit dhe Ronaldos.

Raulit iu bë pyetja e cila i bëhet shumë futbollistëve, ndërsa ish-kapiteni i Real Madrid befasoi të gjithë, duke thënë se 5 herë fituesi i Topit të Artë, Leo Messi, është më i mirë se Ronaldo.

Shikojeni videon më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top