Sport

Roma e fiton derbin e Serie A, mposht Milanin (VIDEO)


Publikuar më:


Giallorosët në ‘Stadio Olimpico’ kanë mposhtur 1:0 Milanin, në kuadër të xhiros së 16-të.

Goli që ia solli tre pikë Romës, u shënua në minutën e 62’ nga Radja Nainggolan.

Kujtojmë se Milani në pjesën e parë kishte mundësi të mirë shënimi, por Niang dështoi nga penalltia.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Radja Nainggolan Goal 1-0 Roma vs Milan by enjoylivehdi

 

.

Comments
To Top