Sport

Roma-Astra, formacionet zyrtare


Publikuar më:


Roma: Alisson; Bruno Peres, Manolas, Fazio, Juan Jesus; Paredes Strootman; Salah, Perotti, Iturbe; Totti.

Astra: Lung; Sapunaru, Geraldo, Fabricio, Morais; Lovin, Seto; Boudjemaa, Budescu, Texeira; Alibec.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.  

.

Comments
To Top