Lajme

Rezultatet LIVE (ora 22:44): VMRO e Gruevskit vazhdon e para, BDI-ja gati 40 mijë vota (Foto)


Publikuar më:


Partia e dytë është LSDM-ja e Zoran Zaevit me 206 mijë vota, kurse në vendin e tretë renditet BDI-ja e Ali Ahmetit me 39 mijë vota, shkruan lajmi.net.

Lëvizja Besa është partia e katërt me 23 mijë vota, e pasuar nga Aleanca për Shqiptarët me 15 mijë vota dhe PDSH-ja me 13 mijë vota. /Lajmi.net/

.

Comments
To Top