Ferizaj

Reçica uron qytetarët e Kosovës për 20 vjetorin e Ditës së Çlirimit


Publikuar më:


Deputeti Elmi Reçica ka uruar të gjithë  qytetarët e Kosocës   me rastin e 20 vjetorit të  Ditës  së Çlirimit

“Me rastin e 20 vjetorit të Ditës së Çlirimit të Kosovës, uroj përzemërsisht të gjithë qytetarët e vendit!Perjetësisht falënderues Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Shteteve të Bashkuara të Amerikës, NATO-s dhe shteteve mike që mbështetën çlirimin e Kosovës, qofshin të bekuar gjithë ato vende të cilat me vendosmërinë dhe përkushtimin e tyre ndalën gjenocidin serb në Kosovë dhe mundësuan lirinë e vendit tonë.Lavdi e përjetshme atyre që u flijuan dhe sakrifikuan për lirinë dhe pavarësinë e vendit tonë!” ka shkruar Reçica

To Top