Ferizaj

Reçica uron futollistët ferizajas për fitoren


Publikuar më:


Fitores së djeshme te klubit ferizajas ndaj Dritës së Gjilanit, përveç tifozëve të klubit  dhe sportdashësve ferizajas I është gëzuar edhe deputeti Elmi Reçica.

Deputeti Reçica  ka qenë I angazhuar që nga fillimi dhe  ka dhënë një kontribut të madh në ecjen para që klubi Ferizaj të ketë një tretman më të mirë  sidomos në kontaktet me  ish futbollistin, tani aksionar i klubit Brian Dean.

“Urime klubit futbollistik të Ferizajt, me rastin e shënimit të fitores së sotme në ndeshjen e parë fubollistike, në hapjen e edicionit të kampionatit të ri në Superligën e Kosovës” ka shkruar Reçica

Foto nga fillimi i takimeve me investitorët nga Anglia

To Top