Sport

Real Madridi merr ofertë sensacionale për Toni Kroosin?


Publikuar më:


‘Zonja e Vjetër’ thuhet se është e gatshme t’i ofrojë 76 milionë funte për reprezentuesin gjerman, që së fundi ka nënshkruar kontratë afatgjate me Real Madridin.

Pas largimeve të shumta viteve të fundit në mesfushën e Juventusit, si Vidal, Pirlo e Pogba, kampionët e Serie A janë në kërkim të një mesfushori rreth të cilit do të ndërtohej edhe ekipi, që do t’i sillte suksesin në Ligën e Kampionëve.

Por për të arritur të Kroos, Juventusit i duhet të paguaj klauzolën prej 225 milionë funtesh që i ka vendosur Real Madridi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

 

.

Comments
To Top