Sport

Real Madridi gëzon futbollistët me këtë dhuratë


Publikuar më:


Real Madrid po lë pas një vit të mbushur me suksese, ku fituan Ligën e Kampionëve, Superkupën e Evropës dhe Kupën e Botës për Klube.

Për këto suksese, drejtuesit e klubit kanë vendosur të shpërblejnë futbollistët me nga 1 milion euro, shkruajnë mediet spanjolle, përcjell lajmi.net.

Fitimi i Ligës së Kampionëve i ka bërë më të pasur futbollistët e Real Madridit me nga 750 mijë euro, ndërsa Superkupa e Evropës dhe Kupa e Botës për Klube, me 260 mijë euro.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top