Sport

Rashica: Ja çfarë po i mungon Kosovës


Publikuar më:


21 vjeçari deklaroi se Kosova u paraqit më mirë se ndaj Kroacisë, po nuk pati fat në konkretizimin e rasteve.

“Kishim lojë më të mirë se kundër Kroacisë, por po nga mungon konkretizimi i golit, dhe nga kundërsulmi ata shënuan. Po nga mungon fati dhe koncentrimi”, deklaroi Rashica për Supersport Kosova, përcjell Lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top