Sport

Rashica është bërë yll i madh, por shikoni sa thjeshtë e ka festuar Vitin e Ri (FOTO)


Publikuar më:


Edhe pse është bërë yll, ai në Kosovë vazhdon të bëj një jetë të thjeshtë.

Një foto të realizuar me “burrat e familjes Rashica”, Miloti e ka publikuar në Facebook, përcjellë “lajmi.net”.

Ai iu ka uruar të gjithëve Vitin e Ri dhe normalisht ka marrë me mijëra pëlqime. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top