Lajme

Raportohet për viktimën e parë në Florida nga uragani ‘Matthew’ (Video)


Publikuar më:


Ndërsa zyrtarët kanë  bërë apel në minutën e fundit  që banorët të largohen nga zonat e rrezikshme.

Po ashtu konfirmohet viktima e parë në Florida, nga uragani Matthew. Sipas zyrtarëve viktima ndërroi jetë gjatë natës, raporton lajmi.net.

Thuhet se viktima është një grua në të 50-at, dhe e njëjta vuante nga sulmi kardiak./Lajmi.net/

.

Comments
To Top