Sport

Ranierin e “lëshojnë” nervat, ia mësynë gjyqtarit (VIDEO)


Publikuar më:


Kampionët pjesën më të madhe të ndeshjes e zhvilluan me një lojtar më pak, pas ndëshkimit me karton të kuq të sulmuesit Jamie Vardy.

Ky vendim dhe disa të tjerë, kanë bërë që trajneri Claudio Ranieri të humb nervat në fund të ndeshjes, duke iu afruar gjyqtarit për t’u “shfryer” në të.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top