Lajme

Ramiz Lladrovci: 28 Nëntori, ditë e krenarisë dhe lavdisë


Publikuar më:


Sipas njoftimit, më pastaj, Lladrovci ka vizituar edhe kompleksin memorial të Jasharajve në Prekaz, transmeton lajmi.net.

“Në këtë ditë të shenjtë për popullin tonë, u përkula dhe shpreha nderimin e përjetshëm para varrit të Komandantit legjendar Adem Jashari në Prekaz”, theksoi Ramiz Lladrovci dhe theksoi se vetëm të bashkuar mund ta zhvillojmë e ndërtojmë vendin.

Gëzuar 28 Nëntori i lavdisë dhe krenarisë, ka uruar Ramiz Lladrovci, kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës, për kryetar të Drenasit.​ /Lajmi.net/

fhbf fff gfgdg fhdfg fnfn

.

Comments
To Top