Lajme

Rama: Kosova ka rrugë të gjatë përpara, sukseset nuk do t’i mungojnë


Publikuar më:


Edi Rama

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka komentuar ndeshjen Kosovë-Kroaci, duke thënë se edhe përkundër humbjes sukseset nuk di të mungojnë.

“Shumë e re ne moshe dhe pa eksperience Kosova qe ishte sonte ne fushe kunder “ujqve” te Kroacise, por padyshim nje skuader me talente qe ka rruge te gjate perpara, ku sukseset me patjeter nuk do te mungojn #ForcaKosova”, ka shkruar rama në Facebook.

.

Comments
To Top