Lajme

Rama: Askush nuk e vë në dyshim se do jem sërish kryeministër


Publikuar më:


Edi Rama

Këtë Rama e ka thënë gjatë nënshkrimit të një marrëveshje më Bankën Botërore për zhvillim urban dhe turizëm.

“Askush nuk e vë në dyshim se ky projekt do të mbyllet gjatë mandatit të dytë dhe askush nuk e vënë në dyshim se do të jem unë Kryeministër edhe për një mandat”, tha Rama. /Lapsi.al/

.

Comments
To Top