Lajme

Rama acarohet me qytetarin (Video)


Publikuar më:


Gjatë transmetimit live, një qytetar e ndërpreu Kryeministrin duke iu ankuar për vështirësitë ekonomike dhe mungesën e investimeve.

Rama i kërkoi disa herë që të pushonte pasi ishin në transmetim të drejtpërdrejt.

Comments
To Top