Lajme

Qeveria e gatshme të fillojë me sigurimet shëndetësore


Publikuar më:


Sigurimet, Ilustrim

Mustafa ka thënë se është kundër prolongimit të çështjeve që duhet të bëhen, shkruan lajmi.net.

Ndërsa ministri Imet Rrahmani ka treguar se ajo çfarë i shqetëson si ministri janë koha e fillimit që parashihet në prill.

Por ai ka theksuar se duhet të fillojnë sigurimet shëndetësore dhe së për këtë ata janë të gatshëm/Lajmi.net/

.

Comments
To Top