Ferizaj

Që 6 ditë është zhdukur një djalë nga Ferizaj


Publikuar më:


Një djalë nga Ferizaj dje është raportuar i zhdukur në polici nga nëna e tij. Kjo është bërë e ditur me anë të raportit 24-orësh të PK-së, aty thuhet se djali është dalë nga shtëpia më 5 nëntor.

“Rr. Rexhep Bislimi, Ferizaj 05.11.2018-11:10. Me 10.11.2018 ankuesja femër K/Shqiptare, ka informuar se djali i saj ka dal nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Rasti është duke u hetuar”, njoftoi policia, transmeton Gazeta Express

To Top