Lajme

Publikohet videoja skandaloze e rrahjes së policit zviceran (Video)


Publikuar më:


video-scandal-780x439-780x420-750x375

Ka bërë bujë rrahja e një polici në sheshin „Place de la Riponne“ në Lozanë të Zvicrës, në maj 2015, por që videoja është publikuar tani nga 20min.ch.

Dy agresorë fillojnë të ndeshen me dy policë, duke e shtrirë njërin sosh përtoke. Vetëm falë kalimtarëve të rastit dhe ndihmës së patrullës tjetër policore, situate vihet nën kontroll.

Ngjarja ishte incizuar nga një dëshmitar aty pranë, që pas publikimit në rrjetet sociale është bërë ndër videon më të shikuara dhe diskutuara.

Nuk dihet arsyeja e konfliktit dhe për identitetin e personave agresorë.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Mb4w1KBpP5Y?feature=oembed]

Comments
To Top