Lajme

Pse ndërroi anë Donika Kadaj-Bujupi? (VIDEO)


Publikuar më:


donika1-e1449741085997

Ish deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Donika Kadaj-Bujupi, ka zyrtarizuar aderimin e saj në Lëvizjen Vetëvendosje.

Këtë e beri në mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm të kësaj partie, ku tha se subjekti i saj i ri iu qëndron pas parimeve, çka edhe e bindi t’i bashkohet.

Në Vetëvendosje e priten mirë dhe patën fjalë të mira për anëtaren e re të Lëvizjes, njofton Klan Kosova.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=trVO_VQnFP0?feature=oembed]

Comments
To Top