Lajme

Protestuesit po transportohen me autobusa para KSHZ në Shkup


Publikuar më:


Nga disa qytete po vijnë autobusë për në Shkup, dhe pastaj anëtarët e VMRO-DPMNE-së po nisen drejt në KSHZ, mëson A1on.mk.

Po vijnë njerëz nga Ohri, Velesi, Shtipi dhe të tjerë po në Shkup. Me furgona po transportohen simpatizantët dhe anëtarët e VMRO-DPMNE-së nga Gjorçe Petrovi dhe komuna të tjera në Shkup.

.

Comments
To Top