Lajme

Prishtinë: Pak protestues kundër bombardimeve në Aleppo (Foto/Video)


Publikuar më:


Të ftuar në këtë marsh protestues ishin OJQ të ndryshme si dhe të gjithë qytetarët që janë kundër këtyre bombardimeve dhe shkatërrimit të këtij qyteti sirian, raporton lajmi.net.

Siç mund ta shihni nga fotot më poshtë, tani për tani është një numër shumë i vogël i protestuesve, por pritet që sheshi të mbushet.

Protesta është e mbikqyrur edhe nga Policia e Kosovës. /Lajmi.net/

15556492_10209408998554908_2043604977_o 15537050_10209408998354903_1733208759_o 15608596_10209408998234900_1891605622_o 15556200_10209408998114897_192484847_o 15608756_10209408998074896_182121260_o15592378_10209409026555608_564738174_n15555736_10209409026155598_709428509_n

.

Comments
To Top