Ferizaj

Prishjet në sistemin  elektroenergjetik lënë  shumë pjesë të Ferizajt pa rrymë elektrike (Foto lajm)


Publikuar më:


Ferizaj.31.05.2016. Në orët e mbrëmjes shumë pjesë të Ferizajt janë përballur më mungesë të rrymës elektrikë për shkak të disa prishjeve  që kanë ndodhur në sistemin elektro-energjetik,

Sipas burimeve të FerizajPress, ekipet e KEDS-it janë duke punuar me të gjitha ekipet për të   rregulluar këto prishje dhe pritët që shumë shpejt furnizimi me energji elektrike të normalizohet.

13335467_1058195710894008_1214703354_n 13324221_1058195700894009_2041846255_o 13313777_1058195787560667_1410608419_o 13313726_1058195797560666_1286414392_o 13340848_1058195834227329_218865147_o

 

 

Comments
To Top