Lajme

Presidenti Thaçi: Urime Kurban Bajramin


Publikuar më:


Hashim Thaçi

 

“Uroj që përherë të mbretërojnë mirësia, harmonia, paqja dhe solidariteti në mesin tonë”, ka shkruar presidenti në urimin e tij në rrjetin social.

Besimtarët e besimit islam nesër e festojnë festën e Kurban Bajramit, festa e dytë më e madhe myslimane menjëherë pas Fitër Bajramit.

Comments
To Top