Lajme

Presidenti Thaçi nesër del para mediave për një temë misterioze


Publikuar më:


Hashim Thaçi

Lajmin e ka bërë të ditur Departamenti i Informacionit dhe Komunikimit me Publikun i Presidencës, nëpërmjet një njoftimi.

Megjithatë, në njoftim nuk jepet arsyeja e kësaj konference të thirrur nga i pari i shtetit.

Konferenca është paraparë të mbahet në orën 11:30, në Kabinetin e Presidentit.

.

Comments
To Top