Sport

Premtimi i Rrahmanit para ndeshjes me Ukrainën (FOTO)


Publikuar më:


“Sot kemi një ndeshje të vështirë, besojmë dhe shpresojmë të kthehemi me rezultat pozitiv kundër Ukrainës”, shkroi Rrahmani në Facebook.

Ai pritet të jetë startues sonte, nëse Albert Bunjaku nuk vendos t’i besojë përsëri mbrojtjes që luajti ndaj Kroacisë.

ih

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top