Lajme

Prangoset 47-vjeçari, po tentonte të grabiste një të moshuarë


Publikuar më:


grabitje-me-arme-1

Një 47-vjeçar nga fshati Drashovicë i Vlorës ka rënë në prangat e policisë, pasi tentoi të grabiste me dhunë një të moshuar në banesë.

Beshir Fallanaj u arrestuar nga efektivët e policisë, pasi gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm u fut për të grabitur në banesën e të moshuarës me inicialet M.R., 77 vjeçe.

47- vjeçari ishte i maskuar dhe me qëllimin për t’i vjedhur paratë të moshuarës, ka tentuar të ushtrojë edhe dhunë fizike kundrejt saj.

Policia bëri të mundur identifikimin dhe kapjen e tij në flagrancë.

Comments
To Top