Sport

Pogba ngrit në këmbë ‘Old Traffordin’ me këtë gjuajtje të lirë (VIDEO)


Publikuar më:


Paul Pogba HITS the Crosbar amazing Free KICK… by fotlive2

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

.

Comments
To Top