Sport

‘Plisat’ nisën drejt Shkodrës, kanë një befasi për Kombëtaren Shqiptare (VIDEO)


Publikuar më:


Kombëtaren Shqiptare nesër e pret një përballje shumë e vështirë me Spanjën, në kuadër të grupit F.

Tifozët nga Prishtina i kanë kushtuar edhe një këngë Kombëtares Shqiptare.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

 

.

Comments
To Top