Ferizaj

Plasin batutat me “bashkimin e Ferizajt” (VIDEO)


Publikuar më:


Pas përurimit të përfundimit të projektit të quajtur “ bashkimi i qytetit” në Ferizaj, qytetarët në gjithë vendin kanë filluar argëtimin në rrjetet sociale duke e cilësuar këtë qytet si vend të zhvilluar.

Ndonëse njihet për bifurkacionin dhe muralin e kamarierit dhe sahat kullës interesante, tani ai në mënyra ironike po njihet nga ky projekt që e shfaq si një “vend të ëndrrave”.

Komentet epike nga më të ndryshmet të cilat janë bërë virale. Megjithatë kjo nuk po iu pengon ferizajasve, por ata mendojnë që po xhelozohen nga të tjerët.

To Top