Ferizaj

Plagosje me armë zjarri  në Ferizaj


Publikuar më:


Këtë të premte  rreth orës 23:30  në rrugën “Elena Gjika” , përballë Market “Mentori”  në Ferizaj ka ndodhur një plagosje me armë zjarri,transmeton FerizajPress.

Policia  ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po  merret me rastin deri sa ka rrethuar vendin  ku ka ndodhur kjo ngjarje.

Rastin e ka konfirmuar edhe  togeri i policisë Agim Gashi.

“Ka ndodhur një plagosje me armë zjarri me ç’rast   është plagosur një qytetarë. Tani i plagosuri është në rrugë për në QKUK”  tha Agim Gashi për FerizajPress.

Për  identitetin  e të plagosurit dhe   arsyet e kësaj ngjarje Gashi tha se  së shpejti policia  do të dalë me komunikatë sapo të  përfundojnë hetimet rreth rastit.

 

13518067_1072612162785696_1406892221_o 13518229_1072609686119277_1568089733_o 13517888_1072612209452358_2037744054_o 13509310_1072612252785687_435034044_o 13518067_1072612279452351_1148883543_o 13518039_1072612309452348_1532188733_o 13509384_1072612316119014_237965095_o 13499591_1072614656118780_1149045037_o

 

Comments
To Top