Ferizaj

Përplasje mes Feratit dhe Topallit rreth mandatit të EULEX-it (VIDEO)


Publikuar më:


Si e arsyeton qëndrimin e EULEX-it në Kosovë deputeti i LDK-së Sadri Ferati?

Mirëpo pse njëjtë nuk mendon deputeti i Vetëvendosjes Faton Topalli, a do ta kundërshtojnë nesër partia më e madhe opozitare ratifikimin e marrëveshjes në Kuvend mes Kosovës dhe BE-së.

Ndiqeni videon e mëposhtme të shkëputur nga Info Magazine.

Comments
To Top