Ferizaj

Përmbytje edhe në Ferizaj


Publikuar më:


Për shkak të reshjeve të dendura të shiut përmbytje janë regjistruar edhe në Ferizaj.

Një qytetar ka dërguar pamje që tregojnë për përmbytjen e rrugës magjistrale Prishtinë-Ferizaj.

Sipas qytetarit, pamjet janë marrë në hyrje të qytetit të Ferizaj, në magjistralen Ferizaj-Prishtinë

Aty shihet një pjesë e rrugës e mbuluar tërësisht nga uji dhe veturat që lëvizin me vështirësi.

Këto janë pamjet e dërguara nga qytetari :

To Top